Retur til Løbsoversigt                                                          
København 5x5 2022   Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen                                                
Sportstiming Startnr. 8.januar 15. januar 22. januar 29. januar 5. februar Samlet tid Nr af  M/K                                          
Marie Cordt 150 19.34 20.26 21.03 19.58 20.21 1.41.22 1                                          
Mette Faust Halsted 144 24.59 24.46 24.31 24.44 25.46 2.04.46 6                                          
Annette Friis Nielsen 148 26.47 25.25 25.29 25.49 26.32 2.10.02 7                                          
Ingrida Andersson 146 27.22 27.13 27.07 26.01 25.33 2.13.16 10                                          
Camilla Karms Pedersen 151 27.23 28.35 27.27 27.34 26.57 2.17.56 15                                          
Henrik Lastein 213 26.40 25.15 26.33 24.29 24.28 2.07.25 18                                          
Jakob Eriksen 153 25.57 23.54 27.44 24.14 29.16 2.11.05 22                                          
Tobias Daugård Eriksen 155 30.38 33.37 32.26 30.21 30.38 2.37.40 32                                          
Ann-Karina Nørskov 147 26.04 29.01 27.14 30.00   1.52.19                                            
Pernille Viffeldt Larsen 149 31.23 31.20 32.05   32.56 2.07.44                                            
Pia Børglum 145 59.47   40.57 43.44 41.51 3.06.19                                            
Gerth Rasmussen 152 25.07 26.00       51.07                                            
Kave Baxpur 154 25.13 28.04   25.20 26.26 1.45.03                                            
                                                           
Deltagere                                                           
M 38                                                        
K 77                                                        
  115                                                        
1. og 2. plads i holdkonkurrencen                                                          
                                                           
Fly-By 5k Road Race   Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen                                                
Sportstiming Startnr. 16.juni 2021 Nr af  M/K                                                    
Henrik Lastein 162 16.14 96/101                                                    
Dennis Beck-Nyling 34                                                        
                                                           
Comeback Run 5 km   Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen                                                
Sportstiming   25. april 2021                                                      
Marie Cordt   19.46                                                      
Annette Friis Nielsen   24.44                                                      
Dennis Beck-Nyling   24.48                                                      
Camilla Strandbech   25.27                                                      
Jakob Eriksen   28.42                                                      
Camilla Karms Pedersen   30.07                                                      
Lis Baunstrup   40.49                                                      
                                                           
København 5x5/5x10 2021   Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen                                                
Sportstiming Startnr.   6. marts 13. marts 20. marts 27. marts Samlet tid Nr af  M/K                                          
Marie Cordt 23 43.33 42.42 43.19 40.05 40.43 3.30.22 2                                          
Annette Friis Nielsen 5 52.13 50.26 50.15 50.58 50.58 4.14.50 6                                          
Ingrida Andersson 24 52.24 50.51 50.49 50.42 50.05 4.14.51 7                                          
Pia Børglum 8 1.18.20 1.18.42 1.25.51 1.18.51 1.21.09 6.42.53 76                                          
Kave Baxpur 4 50.47 48.32 50.47 51.12 48.09  4.09.27 20                                          
Gerth Rasmussen 286 49.00 50.20 58.00 58.00 53.41 4.29.01 35                                          
Lis Baunstrup 5 km 9 36.54 38.47 38.17 37.09 36.02 3.07.09 48                                          
                                                           
3. plads i holdkonkurrencen                                                          
                                                           
Deltagere 10 km     Deltagere  5km                                                  
M 96   M 102                                                  
K 115   K 148                                                  
  211  
https://www.sportstiming.dk/images/flags/16/transp.png
250                                                  
     
https://www.sportstiming.dk/images/flags/16/transp.png
https://www.sportstiming.dk/images/flags/16/transp.png,https://www.sportstiming.dk/images/flags/16/transp.png,https://www.sportstiming.dk/images/flags/16/transp.png,https://www.sportstiming.dk/images/flags/16/transp.png
                                                 
København 5x5 2021   Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen                                                
Sportstiming Startnr. 9.januar 16. januar 23. januar 30. januar 6. februar Samlet tid Nr af  M/K                                          
Marie Cordt 37 19.59 20.41 19.50 19.48 19.38 1.39.56 3 Nr.1 i sin alderskl.                                      
Jakob Eriksen 66 23.43 23.02 23.56 23.35 24.20 1.58.36 50                                          
Jens-Ole Larsen 67 23.58 23.59 24.01 23.36 23.27 1.59.01 52                                          
Ingrida Andersson 36 25.45 24.26 24.21 25.15 24.18 2.04.05 27                                          
Kave Baxpur 393 25.23 28.10 23.13 24.26 23.04 2.04.22 60                                          
Mette Faust Halsted 65 25.38 24.52 25.03 24.44 24.57 2.05.14 31                                          
Annette Friis Nielsen 394 26.13 26.13 25.54 24.47 25.05 2.08.12 45                                          
Camilla Karms Pedersen 364 29.52 27.02 26.55 26.57 26.47 2.17.35 73                                          
Kristian Evan Wilkenloh 363 27.33 27.25 27.55 28.20 27.34 2.18.47 101                                          
Anni Lind 34 31.27 30.32 29.41 29.19 29.07 2.29.56 117                                          
Pia Børglum 35 35.42 36.02 36.05 37.24 35.51 3.01.04 196                                          
Lis Baunstrup 362 41.33 39.22 37.37 37.58 38.35 3.15.05 214                                          
Ann-Karina Nørskov 117 25.49                                                      
                                                           
Deltagere                                                           
M 162                                                        
K 248                                                        
  410