DHL Stafet   Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen                                                    
Retur til Løbsoversigt Fotos Sparta                                                            
 
                                                               
                                                                 
                                                                 
                                                                 
DHL Stafet den 30. august 2006   Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen     DHL Stafet den 30. august 2006                                                 
Holdnavn Deltagere Holdnr. Klasse Tid Placering   Holdnavn Holdnr. Klasse Tid Placering Plac.total                                        
Inddrivelse 7 Finn Lund Hansen 2267 4m 1k 2.21.38 523/629   Skildpadderne 2272 4m 1k 2.00.22 102/629 441                                        
  Sebastian Hansen-Jensen         IT-Services 2271 4m 1k 2.00.28 103/629 448                                        
  Ole Bundgaard Jensen           Løbeskat - TSI 1 2268 4m 1k 2.05.07 188/629 758                                        
  Jeanette Olsen           Vurderingskontoret 2269 3m 2k 2.12.04 260/657 1368                                        
  Erik Tarp           ChokoSANterne 2274 3m 2k 2.14.53 331/657 1626                                        
Løbeskat - TSI 1 Birger Christensen 2268 4m 1k 2.05.07 188/629   Løbeskat - TSI 2 2270 4m 1k 2.15.35 434/629 1694                                        
  Anni Lind           Stjernemix 2273 2m 3k 2.17.49 158/389 1868                                        
  Henrik Koudal           Inddrivelse 7 2267 4m 1k 2.21.38 523/629 2165                                        
  Kim Klokhøj                                                              
  Anders Lützhøft           Løbeskats Venner                                                
Vurderingskontoret Merete Børling 2269 3m 2k 2.12.04 260/657   Drageborgen 2m 3k 2.19.27 186/389 2019                                        
  Lone Strange Holm Munk         Pias hold   1m 4k 2.35.37 149/188 2816                                        
  Jimmy Christiansen                                                              
  Bo Dalsby           Hold i alt         2977                                        
  Delin Wei                                                              
Løbeskat - TSI 2 Peter Rendsberg 2270 4m 1k 2.15.35 434/629                                                      
  Hanne Winckler                                                              
  Birger Lund-Rasmussen                                                            
  Mads Øllgaard Thomsen                                                            
  Mads Øllgaard Thomsen                                                            
IT-Services Keld Rasmussen 2271 4m 1k 2.00.28 103/629                                                      
  Jim Henriksen                                                              
  Keld Rasmussen                                                              
  Peter Høeg-Larsen                                                              
  Helle Kofoed                                                              
Skildpadderne Peter Schneemark 2272 4m 1k 2.00.22 102/629                                                      
  Søren Erik Christensen                                                              
  John Munch                                                              
  John Munch                                                              
  Lise Bendixen                                                              
Stjernemix Birgitte Knutson 2273 2m 3k 2.17.49 158/389                                                      
  Lisbeth Pedersen                                                              
  Peter Hansen                                                              
  Thyge Munk Nielsen                                                              
  Lene Kim Dehn                                                              
ChokoSANterne Flemming Bergfort 2274 3m 2k 2.14.53 331/657                                                      
  Anne Skytte Thorstholm                                                            
  Anita Bergfort                                                              
  Per G. Jensen                                                              
  Henrik Bendsen                                                              
                                                                 
Pias hold Pia Birgitte Nielsen   1m 4k 2.35.37 149/188                                                      
Løbeskats venner Elisabeth Pedersen                                                              
  Anita Larsen                                                              
  Jane Knudsen                                                              
  Peter Rendsberg                                                              
Drageborgen Peter Sørensen   2m 3k 2.19.27 186/389                                                      
Løbeskats venner Peter Sørensen                                                              
  Heidi Tropp                                                              
  Sisse Borg                                                              
  Sisse Borg                                                              
                                                                 
                                                                 
DHL Stafet den 31. august 2005   Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen     DHL Stafet den 31. august 2005                                               
Retur til Løbsoversigt   Sparta Fotos  
Holdnavn Deltagere Holdnr. Klasse Tid Placering   Holdnavn Holdnr. Klasse Tid Placering Plac.total                                        
Supermix Mette Schultz 575 3m 2k 2.27.21 559/662   IT Services 1804 4m 1k 1.53.29 29/616 139                                        
  Christian Berg           Skildpadderne 578 5m 1.57.03 155/768 237                                        
  Peter Rendsberg           Løverne fra 1. OP  581 5m 2.01.35 246/768 447                                        
  Pia Birgitte Nielsen           SkatØresund 586 5m 2.03.52 302/768 592                                        
  Tom Kirchhoff           Styrelsen 2  1803 2m 3k 2.06.59 41/419 830                                        
Stjernemix Mette Jespersen 576 3m 2k 2.31.57 603/662   Ballerup 1807 1m 4k 2.11.23 18/221 1191                                        
  Lars Frimurer           Airbone.dk 584 4m 1k 2.11.36 340/616 1213                                        
  Elisabeth Pedersen           Styrelsen 1  1802 2m 3k 2.13.51 124/419 1434                                        
  Anders Lützhøft           ChokoSANterne 579 2m 3k 2.15.19 147/419 1540                                        
  Birger Christensen           Helsingør 1806 3m 2k 2.17.07 372/662 1691                                        
ProjektTeam Bjarne Larsen, 577 5m 2.19.38 637/768   København 1805 4m 1k 2.17.30 460/616 1723                                        
  Jacob Lyhne-Nielsen           ProjektTeam 577 5m 2.19.38 637/768 1861                                        
  Erik Parmo Nielsen           Jensens Fristelser 582 5k 2.19.53 36/160 1891                                        
  Peter Sørensen           Will e. Cyotes  585 2m 3k 2.26.18 306/419 2298                                        
  Niels-Henning Jacobsen         Supermix 575 3m 2k 2.27.21 559/662 2350                                        
Skildpadderne Peter Schneemark 578 5m 1.57.03 155/768   Vinberg Snegle 583 2m 3k 2.28.45 335/419 2422                                        
  John Kaas Munch           1. OP´s piger 580 5k 2.29.19 79/160 2443                                        
  Søren Christensen           Stjernemix 576 3m 2k 2.31.57 603/662 2548                                        
  Thyge Munk Nielsen(T&S)                                                            
  Flemming Bergfort           Hold i alt         2847                                        
ChokoSANterne Anita Bergfort 579 2m 3k 2.15.19 147/419                                                      
  Tine Thygesen                                                              
  Anne Skytte Thorstholm                                                            
  Jakob Schou                                                              
  Henrik Bendsen                                                              
1. OP´s piger Lis Søndergaard 580 5k 2.29.19 79/160                                                      
  Lisbeth Pedersen                                                              
  Birgitte Knutson                                                              
  Dorte Nørregaard                                                              
  Tine Gantfeldt(T&S)                                                              
Løverne fra 1. OP  Per Egerod 581 5m 2.01.35 246/768                                                      
  Søren Lundager                                                              
  Erik Lund                                                              
  Martin Schmidt Jensen                                                               
  Peter Hansen                                                              
Jensens Fristelser Anne Lucas 582 5k 2.19.53 36/160                                                      
  Mette Faust Pedersen                                                              
  Charlotte Carlsen                                                              
  Susanne Bak                                                              
  Marianne Lescher                                                              
Vinberg Snegle Charlotte Riis 583 2m 3k 2.28.45 335/419                                                      
  Peter Rendsberg                                                              
  Janni Illum                                                              
  Lykke Hansen                                                              
  Henrik Jensen                                                              
Airbone.dk Ulf Carlsen 584 4m 1k 2.11.36 340/616                                                      
  Kim Olsen                                                              
  Jørgen Rost                                                              
  Kent Jeppesen                                                              
  Birgitte Knutson                                                              
Will e. Cyotes  Morten Jappe  585 2m 3k 2.26.18 306/419                                                      
  Juliana Reynisdóttir                                                              
  Tage Ipsen                                                              
  Lotte Wulf                                                               
  Maria Ipsen                                                              
SkatØresund Ernst Larsen 586 5m 2.03.52 302/768                                                      
  Ernst Larsen                                                              
  Ernst Larsen                                                              
  Ernst Larsen                                                              
  Ernst Larsen                                                              
                                                                 
DHL-stafet 31. august 2005 - deltagere fra TSI                                                              
Styrelsen 1  Anni Lind 1802 2m 3k 2.13.51 124/419                                                      
  Lene Kim Dehn                                                              
  Henning Stidsen                                                              
  Flemming Bergfort                                                              
  Katrine Bargisen                                                              
København Finn Lund Hansen 1805 4m 1k 2.17.30 460/616                                                      
  Sebastian Hansen-Jensen                                                            
  Jeanette Olsen                                                              
  Ole Bundgaard Jensen                                                              
  Erik Tarp                                                              
IT Services Jim Henriksen 1804 4m 1k 1.53.29 29/616                                                      
  Morten Lynggaard Hansen                                                            
  Peter Thimmer                                                              
  Helle Kofoed                                                              
  Keld Rasmussen                                                              
Helsingør Jan Hyrum 1806 3m 2k 2.17.07 372/662                                                      
  Tove Due Baden                                                              
  Alexander Houen                                                              
  Hans Jørgen Buur                                                              
  Dorte Buur                                                              
Styrelsen 2  Jeannie Eilert 1803 2m 3k 2.06.59 41/419                                                      
  Birger Lund-Rasmussen                                                              
  Karin Bak                                                              
  Annette Friis Nielsen                                                              
  Mads Øllgaard Thomsen                                                            
Ballerup Nina Lykke Frøhlke 1807 1m 4k 2.11.23 18/221                                                      
  Dorthe Topp                                                              
  Jens Peter Andersen                                                              
  Helle Grønning                                                              
  Christine Lehmann                                                              
                                                                 
                                                                 
                                                                 
DHL Stafet den 8. september 2004   Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen   DHL Stafet den 8. september 2004                                             
Retur til Løbsoversigt   Sparta Fotos  
Holdnavn Deltagere Holdnr. Klasse Tid Placering   Holdnavn Holdnr. Klasse Tid Placering Plac.total                                        
Supermix Peter Sørensen 424 2m 3k 2.21.43 238/399   Skildpadderne 429 5m 1.53.36 66/608 112                                        
  Peter Sørensen           1. OP's drenge 428 5m 1.58.43 145/608 271                                        
  Anita Bergfort           Løbeskats venner 432 3m 2k 2.00.22 38/598 375                                        
  Elisabeth Pedersen           Airborne.dk 436 5m 2.07.58 358/608 845                                        
  Susanne Geisler           SkatØresund 430 3m 2k 2.15.17 316/598 1387                                        
Stjernemix Birger Christensen 425 3m 2k 2.23.56 465/598   Will e. Cyotes  442 3m 2k 2.17.29 354/598 1520                                        
  Tom Kirchhoff           Jensens Fristelser 434 5k 2.19.46 33/138 1678                                        
  Peter Rendsberg           Godt og Blandet 426 3m 2k 2.20.46 420/598 1742                                        
  Mette Schultz           Supermix 424 2m 3k 2.21.43 238/399 1798                                        
  Mette Jespersen           Stjernemix 425 3m 2k 2.23.56 465/598 1912                                        
Godt og Blandet Anders Lützhøft 426 3m 2k 2.20.46 420/598   1. OP´s piger 427 5k 2.28.52 77/138 2133                                        
  Niels-Henning Jakobsen         DreamTeam 433 2m 3k 2.30.57 330/399 2196                                        
  Per G. Jensen                                                              
  Pia Birgitte Nielsen           Hold i alt         2476                                        
  Lis Schmidt                                                              
1. OP´s piger Lis Søndergaard 427 5k 2.28.52 77/138                                                      
  Lisbeth Pedersen                                                              
  Dorte Nørregaard                                                              
  Jane Knudsen                                                              
  Kirsten Bjaaland                                                              
1. OP's drenge Henrik Nielsen 428 5m 1.58.43 145/608                                                      
  Peter Hansen                                                              
  Per Lorenzen                                                              
  Dennis Schmidt Jensen                                                              
  Martin Schmidt Jensen                                                              
Skildpadderne Peter Schneemark 429 5m 1.53.36 66/608                                                      
  John Kaas Munch                                                              
  Flemming Saabye                                                              
  Søren Christensen                                                              
  Kim Stjerne Jensen                                                              
SkatØresund Ernst Larsen 430 3m 2k 2.15.17 316/598                                                      
  Brian Lindevall                                                              
  Kathrine Sørensen                                                              
  Claes Håkonsson (Øresunddirekt)                                                            
  Susanne Vick                                                              
Løbeskats venner Lotte Sekkelund 432 3m 2k 2.00.22 38/598                                                      
  Flemming Bergfort                                                              
  Anders Søndergaard                                                              
  Sisse Borg                                                              
  Christian Geisler                                                              
DreamTeam Jane Lüthmann 433 2m 3k 2.30.57 330/399                                                      
  Lis Espensen                                                               
  Anja Wauder                                                              
  Jannik Petersen                                                              
  Jacob Lyhne                                                              
Jensens Fristelser Marianne Lescher 434 5k 2.19.46 33/138                                                      
  Anne Lucas                                                              
  Marianne Lescher                                                              
  Susanne Bak                                                              
  Mette Faust Pedersen                                                              
Airbone.dk Michael Molin 436 5m 2.07.58 358/608                                                      
  Ulf Carlsen                                                              
  Jørgen Rost                                                              
  Kim Olsen                                                              
  Kent Jeppesen                                                              
Will e. Cyotes  Morten Jappe  442 3m 2k 2.17.29 354/598                                                      
  Michael Slot                                                               
  Tage Ipsen                                                              
  Lotte Wulf                                                               
  Line Søfeldt                                                               
                                                                 
DHL Stafet den 3. september 2003   Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen   DHL Stafet den 3. september 2003                                             
Retur til Løbsoversigt   Sparta Fotos  
Holdnavn Deltagere Holdnr. Klasse Tid Placering   Holdnavn Holdnr. Klasse Tid Placering Plac.total                                        
Supermix Sven Olof Ipsen 1541 3m - 2k 2.20.12 423/597   Alle under 25,0  1546 5m 1.54.59 125/741 197                                        
  Susanne Geisler           1. Op´s drenge 1545 5m 2.00.09 237/741 423                                        
  Anita Bergfort           Jensens Fristelser 1551 1m - 4k 2.09.46 24/192 1100                                        
  Peter Sørensen           Lone og drengene 1554 4m - 1k 2.09.58 326/655 1116                                        
  Tom Kirchhoff           2. Op´s mix 1547 4m - 1k 2.10.11 332/655 1134                                        
Stjernemix Mette Schultz 1542 2m - 3k 2.23.38 262/390   Wile E. Coyotes 1559 3m - 2k 2.14.25 290/597 1468                                        
  Mette Jespersen           Airbone.dk 1553 5m 2.14.46 577/741 1500                                        
  Elisabeth Pedersen           Darbøls Dream Team 1550 3m - 2k 2.15.39 323/597 1581                                        
  Anders Lützhøft           Løbeskats venner 1549 5m 2.16.32 613/741 1668                                        
  Birger Christensen           MORS Drenge 1556 4m - 1k 2.17.02 484/655 1706                                        
Godt og blandet Lone Ohlhoff 1543 2m - 3k 2.28.33 323/390   1. Op´s piger 1544 5k 2.18.16 41/134 1786                                        
  Inge Pedersen           Supermix 1541 3m - 2k 2.20.12 423/597 1919                                        
  Pia Nielsen           Mix-holdet 1548 3m - 2k 2.22.56 463/597 2098                                        
  Jacob Lyhne-Nielsen           Stjernemix 1542 2m - 3k 2.23.38 262/390 2150                                        
  Peter Rendsberg           Projektteam 1557 5m 2.27.54 709/741 2360                                        
1. Op´s piger Lisbeth Pedersen 1544 5k 2.18.16 41/134   Specialisterne 1555 5k 2.28.11 70/134 2374                                        
  Ulla Pedersen           Godt og blandet 1543 2m - 3k 2.28.33 323/390 2392                                        
  Lis Søndergaard           Konditumperne 1552 3m - 2k 2.30.07 552/597 2439                                        
  Marianne Søderberg           Vinbergs snegle 1558 5k 2.43.53 121/134 2656                                        
Birgitte Knutson
1. Op´s drenge Peter Hansen 1545 5m 2.00.09 237/741   Hold i alt         2711                                        
  Henrik Nielsen                                                              
  Brian Enggaard                                                              
  Martin Jensen                                                              
  Dennis Jensen                                                              
Alle under 25,0  Frits Egerod 1546 5m 1.54.59 125/741                                                      
  Per Egerod                                                              
  Søren Lundager                                                              
  Erik Lund                                                              
  Mikkel Lund                                                              
2. Op´s mix Flemming Bergfort 1547 4m - 1k 2.10.11 332/655                                                      
  Peter Sørensen                                                              
  Anita Larsen                                                               
  Tommy Bay                                                              
  Rene Fuglsang                                                              
Mix-holdet Lone Truelsen 1548 3m - 2k 2.22.56 463/597                                                      
  Rie H. Puggaard                                                              
  Carsten Dixner                                                              
  Rasmus Balle                                                              
  Jesper Affeldt                                                              
Løbeskats venner Søren Borg 1549 5m 2.16.32 613/741                                                      
  Simon Lüthmann                                                              
  Flemming Bergfort                                                              
  Jørgen Knutson                                                              
  Jens Henning Ravnsmed                                                            
Darbøls Dream Team Jane Lüthmann 1550 3m - 2k 2.15.39 323/597                                                      
  Lis Espensen (Ernst Larsen)                                                            
  Juliana Reynisdottir                                                              
  Jannik Petersen                                                              
  Ernst Larsen                                                              
Jensens Fristelser Michael Molin 1551 1m - 4k 2.09.46 24/192                                                      
  Susanne Bak                                                              
  Lotte Wulff                                                              
  Marianne Lescher                                                              
  Mette Faust Pedersen                                                              
Konditumperne Charlotte Houborg 1552 3m - 2k 2.30.07 552/597                                                      
  Tenna Greve-Rasmussen                                                            
  Thomas Holst Andersen                                                            
  Martin Remod                                                              
  Daniel Jensen                                                              
Airbone.dk Sv. Allan Jensen 1553 5m 2.14.46 577/741                                                      
  Jørgen Rost                                                              
  Kim Olsen                                                              
  Ulf Carlsen                                                              
  Ken Jeppesen                                                              
Lone og drengene Lone Kjeldahl 1554 4m - 1k 2.09.58 326/655                                                      
  John Kaas Munch                                                              
  Thomas Hansen                                                              
  Søren Vittarp                                                              
  Jørgen Bjerg                                                              
Specialisterne Annette Bang 1555 5k 2.28.11 70/134                                                      
  Susanne Hansen                                                              
  Mette Klitdal                                                              
  Pernille Egestorp                                                              
  Lone Pedersen                                                              
MORS Drenge Ulla D. Christensen 1556 4m - 1k 2.17.02 484/655                                                      
  Søren Christensen                                                              
  Michael Reslow                                                              
  Mark Evans                                                               
  Yu-Man Kam                                                              
Projektteam Kjell Bøttger 1557 5m 2.27.54 709/741                                                      
  Bjarne Larsen                                                              
  Per Nedergaard Nielsen                                                              
  Jacob Viftrup                                                              
  Niels-Henning Jakobsen                                                            
Vinbergs snegle Janni Illum 1558 5k 2.43.53 121/134                                                      
  Anitta Lebeck                                                              
  Charlotte Riis                                                              
  Mette Pallesen                                                              
  Lykke Hansen                                                              
Wile E. Coyotes Line Søfeldt 1559 3m - 2k 2.14.25 290/597                                                      
  Anne Lucas                                                              
  Tage Ipsen                                                              
  Michael Slot                                                              
  Morten Jappe                                                              
                                                                 
                                                                 
DHL Stafet den 4. september 2002   Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen   DHL Stafet den 4. september 2002                                             
Retur til Løbsoversigt   Sparta Fotos  
Holdnavn Deltagere Holdnr. Klasse Tid Placering   Holdnavn Holdnr. Klasse Tid Placering Plac.total                                        
Supermix Susanne Geisler 1710 3m-2k 2.26.32 437/534   1. OP´s venner 1715 5m 1.54.24 90/669 145                                        
  Anita Bergfort           1. OP´s mix 1714 3m - 2k 2.02.25 46/534 440                                        
  Sven-Olof Ipsen           Løbeskats venner 1718 4m - 1k 2.04.29 140/511 567                                        
  Tom Kirchhoff           Sø-løberne 1723 4m - 1k 2.09.44 249/511 945                                        
  Peter Sørensen           ProjektTeam 1726 5m 2.09.52 432/669 955                                        
Stjernemix Birger Christensen 1711 2m - 3k 2.21.09 186/343   Mixholdet 1717 4m - 1k 2.11.47 294/511 1091                                        
  Mette Jespersen           Darbøls Dream Team 1719 2m - 3k 2.15.03 121/343 1300                                        
  Elisabeth Pedersen           Mor`s drenge 1725 4m - 1k 2.18.31 383/511 1492                                        
Anders Lützhøft Airborne.dk 1721 5m 2.20.32 571/669 1624
  Pia Nielsen           Godt og blandet 1712 3m - 2k 2.20.47 369/534 1637                                        
Godt og blandet Peter Rendsberg 1712 3m - 2k 2.20.47 369/534   Stjernemix 1711 2m - 3k 2.21.09 186/343 1655                                        
  Lone Ohlhoff           Supermix 1710 3m-2k 2.26.32 437/534 1960                                        
  Juliana Reynisdóttir           Jensens Fristelser 1720 1m - 4k 2.28.01 103/153 2014                                        
  Peter Rendsberg (Mette Petersen)        2. OP´s mix 1716 2m - 3k 2.30.28 283/343 2103                                        
  Jakob Schou           1. OP`s kvinder 1713 5k 2.31.34 92/130 2127                                        
1. OP`s kvinder Lisbeth Pedersen 1713 5k 2.31.34 92/130   Konditumperne 1722 1m - 4k 2.51.33 151/153 2327                                        
  Malene Jørgensen                                                              
  Ulla Ronau           Hold i alt         2341                                        
  Marianne Søderberg                                                              
  Lis Søndergaard                                                              
1. OP´s mix Marianne Lescher 1714 3m - 2k 2.02.25 46/534                                                      
  Birgitte Knutson                                                              
  Peter Schneemark (Peter Hansen)                                                            
  Henrik Nielsen                                                              
  Per Lorenzen                                                              
1. OP´s venner Erik Lund 1715 5m 1.54.24 90/669                                                      
  Dennis Schmidt Jensen                                                              
  Martin Schmidt Jensen                                                              
  Per Egerod                                                              
  Søren Thorsted                                                              
2. OP´s mix Anita Larsen 1716 2m - 3k 2.30.28 283/343                                                      
  Ulla Grønbæk Pedersen                                                              
  Anja Jensen 2. Lign                                                              
  Rene Fuglsang                                                              
  Michael Munkebæk                                                               
Mixholdet Mark Evans 1717 4m - 1k 2.11.47 294/511                                                      
  Gabriela Frederiksen(Christina Schmidt)                                                           
  Carsten Dixner                                                              
  Flemming Bergfort (Lis Schmidt)                                                            
  Finn Ljungqvist.                                                              
Løbeskats venner Christina Wauder 1718 4m - 1k 2.04.29 140/511                                                      
  Flemming Bergfort                                                              
  Anders Søndergaard                                                              
  Jørgen Knutson                                                              
  Søren Sørensen                                                              
Darbøls Dream Team Anja Wauder 1719 2m - 3k 2.15.03 121/343                                                      
  Jane Lüthmann                                                              
  Kristina Hebo                                                              
  Jannik Petersen                                                              
  Ernst Larsen                                                              
Jensens Fristelser Lotte Wullf 1720 1m - 4k 2.28.01 103/153                                                      
  Jakupa Mikkelsen                                                              
  Birthe Jensen                                                              
  Svenn Allan Jensen                                                              
  Susanne Bak                                                              
Airborne.dk Kim Rokkjær Olsen 1721 5m 2.20.32 571/669                                                      
  Ulf Anker Carlsen                                                              
  Peter Jensen                                                              
  Jørgen Rost Rasmussen                                                            
  Kent Jeppesen                                                              
Konditumperne Tenna Greve-Rasmussen 1722 1m - 4k 2.51.33 151/153                                                      
  Lena Remod                                                              
  Kim Press                                                              
  Lone Truelsen                                                              
  Charlotte Houborg                                                              
Sø-løberne Rie Johnsen 1723 4m - 1k 2.09.44 249/511                                                      
  Jacob Lyhne-Nielsen (Christian Bendsen)                                                          
  Henrik K. Andersen                                                              
  Søren Larsen                                                              
  Henrik K. Andersen                                                              
EDB`erne (Gitte Agerlin Andersen) 1724                                                            
  (Hans Rasmussen)                                                              
  (Henrik Carsten Andersen)                                                            
  (Peter Schneemark)                                                              
  (Michael Munkebæk)                                                               
Mor`s drenge Rasmus Balle 1725 4m - 1k 2.18.31 383/511                                                      
  Jesper Affeldt                                                              
  Yu-Man Kam                                                              
  Michael Reslow                                                              
  Ulla Dalgaard Christensen                                                            
ProjektTeam Bjarne Larsen, 1726 5m 2.09.52 432/669                                                      
  Per Nedergaard Nielsen                                                              
  Jacob Viftrup                                                              
  Kjell Bøttger                                                              
  Niels-Henning Jacobsen                                                            
                                                                 
DHL Stafet den 5. september 2001   Medl. af Løbeskat er fremhævet på listen                                                        
Retur til Løbsoversigt Fotos      
Holdnavn Kontaktperson Klasse Deltagere Tid Holdnr. Placering                                                    
Skankenævnet Tom Kirchhoff 4m 1kv Jacob Schou ##### 1726 27/508                                                    
      Søren Halling                                                        
      Jeppe Aakær                                                        
      Lotte Borre                                                          
      Tom Kirchhoff                                                        
1.Ops venner Erik Lund 5 mænd Erik Lund ##### 1724 187/561                                                    
      Jesper Lund                                                        
      Frits Egerod                                                        
      Søren Egerod                                                        
      Per Egerod                                                          
De rigtige mænd Henrik Nielsen 5 m Henrik Nielsen ##### 1728 259/561                                                    
      Peter Hansen                                                        
      Rene Fuglsang                                                        
      Per Lorenzen                                                        
      Per Lorenzen                                                        
Projekt sort arbejde N-H Jacobsen 5 m Niels-Henning Jacobsen ##### 1729 356/561                                                    
      Bjarne Larsen                                                         
      Jesper M Larsen                                                        
      Per N Nielsen                                                        
      Jacob Viftrup                                                         
Airborne.dk Kim Olsen 5 m Sv. Allan Jensen ##### 1723 372/561                                                    
      Jørgen Rost                                                        
      Kent Jeppesen                                                        
      Ulf Carlsen                                                          
      Kim Olsen                                                          
Darbøls Dream Team Ernst Larsen 2m 3 kv Ernst Larsen ##### 1730 272/418                                                    
      Anja Wauder                                                         
      Lis Espensen                                                        
      Jane Lüthmann                                                         
      Jannik Petersen                                                        
1 OP`s kvinder Marianne Lescher 5kv Marianne Lescher ##### 1727 27/86                                                    
      Marianne Lescher                                                        
      Ulla Ronau                                                          
      Marianne Søderberg                                                        
      Lisbeth Pedersen                                                        
Sekr. 2`er Birger Christensen 2m 3kv Mette Jespersen ##### 1721 148/242                                                    
      Birger Christensen                                                        
      Juliana Reynisdóttir                                                        
      Anita Bergfort                                                        
      Peter Rendsberg                                                        
Sekr. 1`er Birger Christensen 2m 3kv Anders Lützhøft ##### 1720 177/242                                                    
      Peter Sørensen                                                        
      Elisabeth Pedersen                                                        
      Pia Nielsen                                                        
      Lone Ohlhoff                                                        
Jensens fristelse Kim Olsen 5 kv Mette Faust Pedersen ##### 1722 61/86                                                    
      Susanne Bak                                                        
      Jakupa Mikkelsen                                                        
      Lene Marstrand                                                        
      Else Hansen