Eremitageløbet     Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen                                                        
Retur til Løbsoversigt Fotos Eremitageløb BT                                                            
Deltagere 101021 Nr.  Tid Placering M/K Nål                                                            
Henning Stidsen 1349 1.06.41 1690                                                              
Helle May Poulsen 7430 1.21.03 1472                                                              
Susanne Hjernøe 7657 1.38.37 2728                                                              
Pia Børglum 7620 1.49.01 2926                                                              
Henrik Haugaard Pedersen 4834                                                                  
Flemming Simonsen 7400                                                                  
                                                                     
I  alt 8192 gennemførte, fordelt på  M: 5052  K: 3140                                                                  
                                                                     
2020 Aflyst Corona                                                                    
                                                                     
Deltagere 061019 Nr.  Tid Placering M/K Nål                                                            
Jakob Nielsen (Peter Rendsberg) 8607 1.02.50 1192                                                              
Flemming Bergfort 3305 1.19.20 3896                                                              
Jens Kjærgaard Dall 4927 1.20.10 4004                                                              
Rene Lorentzen 5906 1.20.30 4043                                                              
Helle May Poulsen 6325 1.23.43 1974                                                              
Anna Louise Sachmann Hansen 4554 1.26.34 2314                                                              
Pernille Rahbek 6842 1.27.31 2404                                                              
Flemming Simonsen 7105 1.28.46 4823                                                              
Pia Børglum 6860 1.29.35 2590                                                              
Susanne Hjernøe 7534 1.33.52 2914                                                              
Anita Bergfort 7826 1.36.34 3042                                                              
Lisbeth Pedersen 8383 1.37.09 3066                                                              
Niels Michael Kurt Hansen 5366 1.39.33 5307                                                              
Henning Stidsen 316                                                                  
Henning Bülow 4841                                                                  
Henrik Haugaard Pedersen 4848                                                                  
Alexander Bülow 4502                                                                  
John Kaas Munch 2294                                                                  
                                                                     
I  alt 9331 gennemførte, fordelt på  M: 5687  K: 3626                                                                  
Alletiders heppere: Mette J, Elisabeth og  Peter S                                                                     
                                                                     
Deltagere 071018 Nr.  Tid Placering M/K Nål                                                            
Henning Stidsen 1384 59.02 794                                                              
Jakob M. Eriksen 4573 1.07.14 2215                                                              
Line Olsen 4836 1.09.09 431                                                              
Flemming Bergfort 4427 1.15.06 3826                                                              
Jens Kjærgaard Dall 7359 1.20.30 4872                                                              
Henrik Haugaard Pedersen 6271 1.21.29 5023                                                              
Anni Lind 7793 1.21.39 5050                                                              
Rene Lorentzen 7637 1.23.21 5289                                                              
Flemming Simonsen 7677 1.25.04 5507                                                              
Pia Børglum 8828 1.30.23 3037                                                              
Niels Michael Kurt Hansen 5061 1.32.24 6219                                                              
Susanne Hjernøe 9589 1.35.44 3492                                                              
Lisbeth Pedersen 10906 1.36.35 3550                                                              
Anita Bergfort 11068 1.39.44 3734                                                              
Peter Rendsberg 10628 1.50.03 6854                                                              
Majken Grønn 10427                                                                  
Suzanne Kristiansen 8948                                                                  
Lene Kim Dehn 8505                                                                  
Henning Bülow 6250                                                                  
Helle May Poulsen 6246                                                                  
Alexander Bülow 5780                                                                  
John Kaas Munch 1889 1.10.51 2955                                                              
Jacob Emil Sachmann Hansen 1806 1.14.11 3639                                                              
                                                                     
I  alt 11422 gennemførte, fordelt på  M: 7088  K: 4334                                                                  
Alletiders heppere: Pia, Mette J, Elisabeth og  Peter S                                                                   
                                                                     
                                                                     
Deltagere 081017 Nr.  Tid Placering M/K Nål                                                            
Line Olsen(Lisbeth Pedersen) 12142 1.15.29 1032                                                              
Flemming Bergfort 2659 1.16.35 3790                                                              
René Lorentzen 10954 1.18.39 4106                                                              
Henrik Haugaard Pedersen 5124 1.18.39 4174                                                              
Helle May Poulsen 5510 1.19.41 1521                                                              
Anni Lind 5223 1.19.51 1542                                                              
Flemming Simonsen 6447 1.20.21 4327                                                              
Pia Børglum 7945 1.23.52 1966                                                              
Lene Kim Dehn 7158 1.32.13 2642                                                              
Susanne Hjernøe 7971 1.33.31 2704                                                              
Anita Bergfort 8114 1.33.43 2713                                                              
Peter Rendsberg 8744 Udgik ved 6 km                                                              
Jens Kjærgaard Dall                                                                    
Henning Stidsen                                                                    
Warny Saurbrey(Dunk&Deller)                                                                    
Lotte Sekkelund 2918 1.08.19 392                                                              
                                                                     
I  alt 8870 gennemførte, fordelt på  M: 5703  K: 3166                                                                  
Alletiders heppere:  Peter S og Per                                                                    
                                                                     
Deltagere 091016 Nr.  Tid Placering M/K Nål                                                            
Warny Saurbrey(Dunk&Deller) 298 56.20 459                                                              
Henning Stidsen 992 59.10 754                                                              
Michael Bisgaard 1534 01.02.20 254                                                              
Flemming Bergfort 4249 01.05.55 2204                                                              
Michael Slot 6225 01.09.13 2911                                                              
Henrik Haugaard Pedersen 7612 01.15.36 4141                                                              
Jens Kjærgaard Dall 7339 01.16.37 4332                                                              
René Lorentzen 6000 01.17.13 4428                                                              
Anni Lind 8817 01.18.00 1442                                                              
Flemming Simonsen 9171 01.20.02 4830                                                              
Lene Kim Dehn 11573 01.28.17 2510                                                              
Lisbeth Pedersen 10950 01.31.34 2693                                                              
Susanne Hjernøe 10186 01.31.43 2700                                                              
Anita Bergfort 11596 01.33.10 2774                                                              
Peter Rendsberg 11087 01.42.25 6054                                                              
Pia Børglum                                                                    
Lykke Lau                                                                    
Suzanne Kristiansen                                                                    
Niels Michael Kurt Hansen                                                                    
Lotte Sekkelund 1853 01.05.18 246                                                              
John Kaas Munch 1751 01.00.36 1152                                                              
Marianne Bergfort                                                                    
                                                                     
I  alt 9515 gennemførte, fordelt på  M: 6262  K: 3251                                                                  
Alletiders heppere: Pia, Mette, Peter S, Elisabeth                                                                    
                                                                     
Deltagere 041015 Nr.  Tid Placering M/K Nål                                                            
Warny Saurbrey(Dunk&Deller) 386 54.51 386                                                              
Henning Stidsen 1147 59.13 1105                                                              
Natasja Hemmingsen 3580 01.05.12 341                                                              
Jens-Ole Larsen 3936 01.07.01 3101                                                              
Flemming Bergfort 5209 01.08.57 3647                                                              
Michael Slot 4888 01.14.01 5034                                                              
Tom Kirchhoff 4756 01.14.56 5245                                                              
Jens Kjærgaard Dall 10071 01.16.11 5513                                                              
Kurt Svendsen(Niels Michael Kurt Hansen) 6512 01.15.27 5356                                                              
Peter Sørensen 12247 01.19.19 6081                                                              
Anni Lind 10750 01.20.08 2475                                                              
Lykke Lau 15508 01.21.31 2703                                                              
Flemming Simonsen 11314 01.22.25 6571                                                              
Susanne Ernst 13203 01.22.40 2905                                                              
Susanne Hjernøe 15712 01.29.32 3827                                                              
Pia Børglum 14484 01.29.51 3859                                                              
Lisbeth Pedersen 16297 01.31.42 4022                                                              
Peter Rendsberg 15732 01.34.00 7507                                                              
Lene Kim Dehn 10683 01.46.59 4590                                                              
Anita Bergfort 16548 01.49.31 4622                                                              
Lone Evans 13032                                                                  
Anders Holten Lützhøft 5052                                                                  
Birger Christensen 2547                                                                  
Henrik Lastein 2612                                                                  
Lotte Sekkelund 4277 01.03.50 261                                                              
Birger Lund-Rasmussen 9612 01.12.53 4741                                                              
Pia Birgitte Nielsen 16129 01.37.07 4351                                                              
Marianne Bergfort 16604 01.40.43 4471                                                              
                                                                     
I  alt 12730 gennemførte, fordelt på  M: 7970  K: 4759                                                                  
Alletiders heppere: Vivian, Mette J, Elisabeth                                                                    
                                                                     
Deltagere 051014 Nr.  Tid Placering M/K Nål                                                            
Warny Saurbrey(Dunk&Deller) 1040 50.10 175                                                              
Henning Stidsen 1344 58.27 1016                                                              
Michael Bisgaard 2678 1.00.52 1597                                                              
Natasja Hemmingsen 4155 1.06.36 513                                                              
Jens-Ole Larsen 3141 1.07.47 3783                                                              
Tom Kirchhoff 5017 1.09.24 4306                                                              
Michael Slot 6999 1.09.52 4469                                                              
Anders Holten Lützhøft 5051 1.10.26 4658                                                              
Flemming Bergfort 4202 1.10.53 4813                                                              
Jens Kjærgaard Dall 9408 1.16.12 6433                                                              
Nina Gad Toft 11493 1.16.45 2194                                                              
Anni Lind 7061 1.17.14 2306                                                              
Peter Sørensen 10598 1.18.41 7050 X                                                            
Flemming Simonsen 8903 1.18.54 7102                                                              
Pernille Viffeldt Larsen 9438 1.19.33 2870                                                              
Lone Evans 10240 1.22.07 3460                                                              
Pia Børglum 10173 1.29.04 4715                                                              
Susanne Hjernøe 12671 1.32.56 5166                                                              
Peter Rendsberg 11909 1.33.12 8919                                                              
Lisbeth Pedersen 12403 1.40.03 5667                                                              
Anita Bergfort 12113 1.46.49 5867                                                              
Marianne de la Motte (Søren Larsen) 12337 1.48.13 5893                                                              
Thyge Munk Nielsen 6655 2.05.10 9449                                                              
Birger Christensen                                                                    
Peter Vilhelmsen                                                                    
Kenneth Bergquist Poulsen                                                                    
Niels Hansen                                                                    
John Munch 3050 1.01.09 1672                                                              
Pia Birgitte Nielsen 11206 1.38.15 5571                                                              
Joan Olsen 19584 1.40.03 5666                                                              
Lotte Sekkelund 5913 1.08.56 770                                                              
                                                                     
I  alt 15630 gennemførte, fordelt på  M: 9535  K: 6.095                                                                  
Alletiders heppere: Vivian, Mette J, Per, Kenneth og børn, Lykke og Søren                                                                
                                                                     
Deltagere 061013 Nr.  Tid Placering M/K Nål                                                            
Warny Saurbrey(Dunk&Deller) 1271 57.27 865                                                              
Henning Stidsen 1158 58.49 1223                                                              
Maj-Britt Björk 2786 1.03.32 286                                                              
Jens-Ole Larsen 6748 1.04.32 3018                                                              
Henrik Lastein 3521 1.04.43 3093                                                              
Birger Christensen 2531 1.05.19 3314                                                              
Natasja Hemmingsen 5753 1.07.34 638                                                              
Flemming Bergfort 2039 1.07.45 4171                                                              
Peter Vilhelmsen 15053 1.07.50 4211                                                              
Tom Kirchhoff 4782 1.09.12 4746                                                              
Anders Lützhøft 5369 1.09.16 4773                                                              
Kenneth Hemmingsen(Gitte) 17456 1.12.19 1392                                                              
Peter Sørensen 7034 1.12.43 5991                                                              
Bo Lyngbye 17130 1.13.16 6161                                                              
Niels Hansen 1092 1.13.34 6253                                                              
Michael Slot 9130 1.13.51 6347                                                              
Anni Lind 6799 1.14.01 1768                                                              
Flemming Simonsen 7846 1.18.44 7688                                                              
Jens Kjærgaard Dall 8713 1.20.23 8073                                                              
Hanne Hansen 11724 1.22.47 3870                                                              
Louise Kehlet Meyer 10235 1.23.08 3959                                                              
Pia Børglum 8139 1.23.32 4062                                                              
Lone Evans 12153 1.23.48 4124                                                              
Nina Gad Toft 5749 1.25.44 4552                                                              
Susanne Ernst 10145 1.26.46 4762                                                              
Peter Rendsberg 12724 1.27.53 9230                                                              
Anita Bergfort 11794 1.29.22 5174                                                              
Lykke Lau-Larsen 12559 1.31.03 5416                                                              
Lisbeth Pedersen 12681 1.31.44 5492                                                              
Yvonne Hvenegaard 13059 1.31.47 5503                                                              
Susanne Hjernøe 12891 1.35.02 5815                                                              
Lis Knudsen                                                                    
Michael Bak                                                                    
Pia Toft Larsen                                                                    
Lotte Sekkelund 5362 1.11.34 1232                                                              
Kirsten Lyng Svendsen 12683 1.31.41 5489                                                              
                                                                     
I i alt 16.698 gennemførte, fordelt på  M: 10.235  K: 6.463                                                                  
Alletiders heppere: Vivian, Mette J, Per, Ole                                                                    
                                                                     
Deltagere 071012 Nr.  Tid Placering M/K Nål                                                            
Henning Stidsen 1242 57.40 970 x                                                            
Warny Saurbrey(Dunk&Deller) 3083 58.13 1107 x                                                            
Flemming Bergfort 3356 1.00.53 1977 x                                                            
Thomas Dinesen 1685 1.01.28 2141 x                                                            
Maj-Britt Björk 2885 1.02.29 221 x                                                            
Henrik Lastein 4255 1.05.50 3284                                                              
Jim Henriksen 4198 1.06.33 3907                                                              
Michael Bak 5964 1.06.38 3933                                                              
Tom Kirchhoff 3794 1.07.46 4395                                                              
Anders Holten Lützhøft 2538 1.09.15 4986                                                              
Natasja Hemmingsen(+Nina Gad Toft) 19058 1.10.11 1007 x                                                            
Kenneth Hemmingsen(Nina Gad Toft) 4656 1.10.11 1008 x                                                            
Jens-Ole Larsen 6632 1.12.07 6118                                                              
Anni Lind 7640 1.12.16 1381 x                                                            
Peter Sørensen 11382 1.12.48 6364 x                                                            
Flemming Simonsen 5679 1.14.55 7048                                                              
Paul Göttsche 9225 1.15.25 7219                                                              
Pia Børglum 9517 1.15.42 2192                                                              
Niels Sachmann 12774 1.15.49 7348                                                              
Jens Kjærgaard Dall 10016 1.16.43 7591                                                              
Michael Slot 8507 1.17.53 7916                                                              
Preben Müller 10016 1.21.04 8629                                                              
Susanne Ernst 10181 1.21.11 3623                                                              
Martin Remod 6725 1.23.36 9045                                                              
Hanne Hansen 19941 1.24.12 4335                                                              
Finn Hansen 8515 1.24.30 9181                                                              
Anita Bergfort 12479 1.24.31 4398                                                              
Lis Knudsen 7283 1.24.44 4454                                                              
Lone Evans 19062 1.26.15 4752                                                              
Gyda Petersen(+Pia Birgitte Nielsen) 12181 1.27.08 4923                                                              
Lene Kim Dehn(Pia Hjort Bendixen) 12776 1.28.10 5071                                                              
Søren Larsen(Pia Toft Larsen) 17399 1.28.47 9658                                                              
Lisbeth Pedersen 12779 1.29.45 5274                                                              
Peter Rendsberg 12152 1.30.05 9765                                                              
Susanne Hjernøe 13652 1.31.37 5489                                                              
Yvonne Hvenegaard 11754 1.33.39 5660                                                              
Birger Christensen 3473 ?                                                                
Thyge Munk Nielsen 7385 ?                                                                
Sisse Borg Sørensen 5714 1.05.07 431 x                                                            
Lotte Sekkelund 6345 1.09.14 858 x                                                            
Pia Birgitte Nielsen 12644 1.27.08 4924                                                              
                                                                     
I i alt 16.872 gennemførte, fordelt på  M: 10.500  K: 6.372                                                                  
Alletiders heppere: Vivian, Mette J, Pia, Per, Ole                                                                    
                                                                     
Deltagere 091011 Nr.  Tid Placering M/K Nål                                                            
Henning Stidsen 1341 57.22 991 x                                                            
Thomas Dinesen(Familien Dinesen) 1533 59.16 1482 x                                                            
Maj-Britt Björk 3033 1.02.04 236 x                                                            
Warny Saurbrey(Dunk&Deller) 6717 1.02.47 2634                                                              
Flemming Bergfort 16063 1.03.35 2919 x                                                            
Birger Christensen 3393 1.03.56 3058 x                                                            
Tom Kirchhoff 3304 1.04.53 3403                                                              
Jim Henriksen 4049 1.06.05 3847                                                              
Henrik Lastein 3794 1.06.13 3897                                                              
Morten Lynggaard (Nina Gad Toft) 6735 1.06.43 611 x                                                            
Flemming Simonsen 4222 1.09.24 5194                                                              
Michael Bak 14952 1.10.08 5456                                                              
Kenneth Hemmingsen 11765 1.10.49 5717                                                              
Martin Remod 6132 1.11.30 5958                                                              
Jens-Ole Larsen 14896 1.12.10 1436                                                              
Lis Knudsen 7080 1.12.57 1568 x                                                            
Allan Bruun Pedersen(Thyge Munk Nielsen) 10917 1.13.16 6543                                                              
Anni Lind 7163 1.13.51 1755 x                                                            
Jens Kjærgaard Dall 15210 1.15.22 7208                                                              
Poul Göttsche E2215 1.18.02 7943                                                              
Pia Børglum 8875 1.18.53 2928                                                              
Natasja Hemmingsen 6313 1.18.59 2921                                                              
Preben Müller 15048 1.20.32 8514                                                              
Susanne Ernst 9618 1.21.06 3490                                                              
Lene Kim Dehn(Peter Sørensen) 4314 1.22.34 8905                                                              
Yvonne Hvenegaard 9354 1.24.02 4167                                                              
Peter Rendsberg 10059 1.26.00 9408                                                              
Gyda Petersen 40433 1.26.10 4616                                                              
Lone M B Evans 19211 1.28.06 4919                                                              
Susanne Hjernø 12204 1.29.25 5095                                                              
Niels Michael Sachmann 15243 1.30.28 9802                                                              
Pia Hjort Bendixen 17692 1.30.28 5224                                                              
Lisbeth Pedersen 11946 1.30.31 5230                                                              
Anitta Lebeck                                                                    
Pernille Viffeldt Larsen                                                                    
Finn Lund Hansen                                                                    
John Kaas Munch 1372 1.01.25 2186                                                              
Hans Struer 4050 1.06.05 3844                                                              
Sisse Borg Sørensen 17413 1.09.27 937 x                                                            
Lotte Sekkelund 2659 1.11.05 1230 x                                                            
Charlotte Williams 8238 1.17.25 2532                                                              
Pia Birgitte Nielsen 11303 1.29.17 5082                                                              
Kirsten Lyng Svendsen 9722 1.30.30 5228                                                              
                                                                     
I i alt 16.794 gennemførte, fordelt på  M: 10.444  K: 6.336                                                                  
Alletiders heppere: Vivian, Peter S, Per, Ole, Mette J, Thomas' familie, Anita                                                                
                                                                     
Deltagere 101010 Nr.  Tid Placering M/K Nål                                                            
Henning Stidsen 862 58.17 1298 x                                                            
John Kaas Munch 1014 58.28 1343 x                                                            
Maj-Britt Björk 3717 1.03.21 318 x                                                            
Tom Kirchhoff 3968 1.04.07 3388 x                                                            
Birger Christensen 2551 1.04.19 3481 x                                                            
Thomas Fredenslund 3368 1.04.40 3632                                                              
Henrik Lastein 4440 1.05.26 3948                                                              
Jim Henriksen 3855 1.06.08 4222                                                              
Flemming Simonsen 4121 1.06.38 4426                                                              
Peter Sørensen 4954 1.06.54 4554 x                                                            
Martin Remod 8331 1.10.57 6149                                                              
Kenneth Krog Hemmingsen 9635 1.11.25 6328                                                              
Warny Saurbrey 16109 1.12.03 6595                                                              
Nina Gad Toft 2166 1.12.06 1559                                                              
Jens-Ole Larsen 6578 1.12.38 6797                                                              
Lis Knudsen 8937 1.12.59 1761 x                                                            
Anni Lind 7704 1.13.11 1804 x                                                            
Jan Bengtsson 15351 1.14.18 7405                                                              
Michael Hartvig 15283 1.15.50 7883                                                              
Pia Børglum 9702 1.17.34 2908                                                              
Finn Lund Hansen 16903 1.17.49 8436                                                              
Yvonne Hvenegaard 11723 1.19.07 3321                                                              
Peter Rendsberg 9909 1.21.36 9204                                                              
Gyda Petersen 11807 1.23.18 4355                                                              
Søren Larsen 9641 1.23.54 9544                                                              
Lisbeth Pedersen 11813 1.29.03 5442                                                              
Anitta Lebeck 18388 1.29.15 5471                                                              
Lene Kim Dehn 11947                                                                  
Thyge Munk Nielsen 11939                                                                  
John Kaas Munch 1014 58.28 1343 x                                                            
Jørn Lind 3065 1.05.08 3823                                                              
Kenneth Olsen   1.06.42 4485                                                              
Lotte Sekkelund 3748                                                                  
Kirsten Lyng Svendsen 9831 1.20.19 3644                                                              
Pia Birgitte Nielsen 11800 1.25.05 4761                                                              
Eddy Foverskov 12596 1.35.34 10441                                                              
                                                                     
I i alt 17.616 gennemførte, fordelt på M: 10.899  K: 6.702                                                                  
Alletiders heppere: Mette J, Annelise,  Per, Ole og Per og Oles familie                                                                
                                                                     
Deltagere 041009 Nr.  Tid Placering M/K Nål                                                            
Henning Stidsen 979 56.10 619 x                                                            
John Kaas Munch 641 57.14 641 x                                                            
Thomas Fredenslund 4106 1.04.57 3231                                                              
Maj-britt Björk 2439 1.05.53 467 x                                                            
Christian Schütt(Jim Henriksen) 3562 1.06.17 3799                                                              
Tom Kirchhoff 3614 1.06.38 3935                                                              
Henrik Koudal 3582 1.06.47 3974                                                              
Anders Holten Lützhøft 3878 1.06.53 4013                                                              
Henning Bülow 4970 1.06.57 4043                                                              
Flemming Simonsen 6807 1.07.03 4089                                                              
Peter Sørensen 3218 1.08.50 4813 x                                                            
Bettina Kristoffersen 13042 1.12.05 1234 x                                                            
Ronnie Edvardsen 13101 1.12.29 6173                                                              
Anni Lind 6942 1.15.42 2010                                                              
Martin Remod 16833 1.17.18 7818                                                              
Lis Knudsen 13008 1.18.37 2748                                                              
Pernille Viffeldt Larsen 9025 1.20.22 3261                                                              
Kenneth Krog Hemmingsen 14492 1.20.33 8644                                                              
Søren Larsen 14493 1.20.34 8651                                                              
Pia Børglum 9732 1.20.47 3357                                                              
Peter Rendsberg 10331 1.21.36 8875                                                              
Anita Bergfort 11394 1.24.44 4252                                                              
Yvonne Hvenegaard 10008 1.28.06 4883                                                              
Gyda Petersen 14422 1.28.39 4978                                                              
Lisbeth Pedersen 11569 1.28.42 4971                                                              
Susan Koudal 14907 1.28.41 4987                                                              
Thyge Munk Nielsen 11681 1.29.35 9965                                                              
Lene Kim Dehn 9824 1.29.39 5137                                                              
Birger Christensen 2849                                                                  
Peter Høeg-Larsen(Per G.Jensen) 10541                                                                  
Søren Borg(Nina Gad Toft) 7268 1.02.02 2136                                                              
Jørn Lind   1.04.11 2907 x                                                            
Sisse Borg Sørensen 3824 1.05.11 400 x                                                            
Lotte Sekkelund 5238 1.05.59 474 x                                                            
Casper Møller 19319 1.12.15 6079                                                              
Charlotte Williams   1.15.59 2072                                                              
Per Knudsen   1.19.55 8498                                                              
Jane Knudsen 12972 1.21.19 3505                                                              
Kirsten Lyng Svendsen   1.21.19 3501                                                              
Pia Birgitte Nielsen 10779 1.28.35 4974                                                              
Eddy Foverskov   1.37.20 10324                                                              
                                                                     
I i alt 16.926 gennemførte, fordelt på M: 10.611  K: 6.315                                                                  
Alletiders heppere: Flemming, Mette J, Annelise, Nina, Elisabeth, Per, Ole, Per og Oles familie                                                            
                                                                     
Eremitageløbet 5/10-2008        Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen                                                        
Retur til Løbsoversigt Fotos Eremitageløb BT                                                            
Deltagere 051008 Nr.  Tid 5 km 10 km Placering M/K Nr. i grp Delt. I grp. Nål                                                    
Henning Stidsen 424 57.24 21.01 42.25 846 114 1505 x                                                    
Flemming Bergfort 2253 57.31 21.16 42.44 878 43 1023 x                                                    
Maj-Britt Björk 2164 1.03.20 23.12 47.05 2753 46 1133 x                                                    
Thomas Eskildsen 6886 1.03.45 24.05 47.54 2935 495 1526                                                      
Birger Christensen 668 1.03.47 23.11 47.07 2948 117 764 x                                                    
Peter Sørensen 3406 1.05.03 24.07 48.41 3459 60 638 x                                                    
Jim Henriksen 4757 1.06.09 25.03 50.20 3961 687 1866                                                      
Henrik Koudal 6561 1.06.14 25.37 49.50 3989 520 1505                                                      
Anders Holten Lützhøft 3667 1.07.13 24.52 49.45 4419 185 764 X                                                    
Henning Bülow 5476 1.09.32 26.21 52.16 5614 846 1526                                                      
Anni Lind 8032 1.14.35 27.53 55.58 8198 238 909                                                      
Nina Toft 3755 1.15.33 28.11 56.39 8721 377 1133                                                      
Jan Hyrum 7173 1.18.48 30.15 58.29 10.416 343 638                                                      
Lene Kim Dehn 9768 1.22.52 30.51 1.01.33 12358 684 1133                                                      
Yvonne Hvenegaard 8395 1.23.42 31.20 1.02.18 12.666 584 909                                                      
Peter Rendsberg 9516 1.25.08 31.49 1.02.38 13211 631 764                                                      
Anita Bergfort 10317 1.29.31 33.33 1.06.49 14522 420 552                                                      
Lisbeth Pedersen 11099 1.30.55 34.25 1.07.56 14819 229 305                                                      
Thyge Munk Nielsen 8564 1.32.01 31.43 1.06.49 15022 568 638                                                      
Finn Hansen 7478                                                                  
Kim Klokhøj Pedersen 7247                                                                  
Peter Juul Schneemark 2518                                                                  
                                                                     
Jørn Lind 2444 1.02.16 22.57 46.21 2350 159 1023 x                                                    
Tom Kirchhoff 4224 1.06.20 24.40 49.15 4130 300 1023                                                      
Sisse Borg Sørensen 5381 1.07.02 25.23 50.15 4331 87 923 x                                                    
Lotte Sekkelund 4203 1.10.18 25.55 52.20 6006 187 1133 x                                                    
Birgitte Grenaa 7362 1.13.35 26.50 55.01 7665 291 1133                                                      
Jette Hyrum 10404 1.24.12 31.26 1.02.32 12859 165 305                                                      
Pia Birgitte Nielsen 19330 1.25.50 32.13 1.04.05 13476 362 552                                                      
Kirsten Lyng Svendsen 11064 1.30.44 34.25 1.07.56 14784 227 305                                                      
Eddy Foverskov             11858 1.35.39 36.54 1.12.01 15550 589 630                                                      
                                                                     
I i alt 16.510 gennemførte, fordelt på M: 10.682  K: 5.828                                                                  
                                                                     
Alletiders heppere:Annette Friis Nielsen, Mette Jespersen, Vivian Tropp, Per G. Jensen, Ninas familie                                                            
                                                                     
Deltagere 071007 Nr.  Tid 5 km 10 km Placering M/K Nr. i grp Delt. I grp. Nål                                                    
John Kaas Munch 251 54.29 19.44 40.37 488 94 1872 X                                                    
Henning Stidsen 382 54.53 20.13 40.55 548 74 1455 X                                                    
Maj-Britt Björk   1.01.36 22.47 45.48 2435 38 1120 X                                                    
Flemming Bergfort 1872 1.01.54 21.07 45.26 2548 171 1071 X                                                    
Mads Thomsen 2741 1.02.01 23.03 46.10 2584 174 1071 X                                                    
Lise M Bendixen(Robert Bernsen) 6248 1.02.31 23.05 46.46 2795 53 1120 X                                                    
Peter Sørensen 6257 1.04.51 23.44 48.11 3803 83 714 X                                                    
Anders Lützhøft 3232 1.05.32 23.45 48.22 4166 167 831 X                                                    
Annette Friis Nielsen 3881 1.05.48 24.17 48.48 4289 98 1120 X                                                    
Jim Henriksen 4454 1.07.51 24.47 50.21 5413 913 1872                                                      
Henning Bülow 6862 1.09.38 25.49 51.41 6415 947 1607                                                      
Thomas Eskildsen   1.12.50 25.44 52.50 8161 1653 2345                                                      
Kim Klokhøj Pedersen 4993 1.13.48 26.26 54.39 8716 1721 2345                                                      
Finn Hansen 7207 1.14.26 27.10 55.06 9050 686 1071                                                      
Anni Lind 9658 1.16.00 28.59 57.07 9892 322 842                                                      
Peter Rendsberg 10315 1.20.08 29.52 59.44 11942 605 831                                                      
Lene Kim Dehn 11052 1.21.01 31.16 1.01.00 12334 666 1120                                                      
Anita Bergfort 11062 1.23.15 30.49 1.02.01 13257 566 842                                                      
Lisbeth Pedersen 11373 1.26.31 32.13 1.04.24 14241 228 367                                                      
Henrik Koudal                                                                    
Peter Juul Schneemark                                                                    
Thyge Munk Nielsen                                                                    
                                                                     
Jørn Lind   1.02.30 22.59 46.28 2791 378 1455                                                      
Tom Kirchhoff 4341 1.07.04 25.07 49.43 4951 373 1071                                                      
Lotte Sekkelund   1.07.01 24.24 49.40 4920 86 833 X                                                    
Sisse Borg Sørensen   1.09.23 25.41 51.50 6272 135 833 X                                                    
Birgitte Grenaa   1.14.07 26.33 55.05 8887 365 1120                                                      
Jette Hyrum   1.23.36 30.50 1.01.42 13380 203 367                                                      
Kirsten Lyng Svendsen   1.26.11 32.13 1.04.24 14171 224 367                                                      
Per G. Jensen   1.30.36 33.18 1.07.33 15109 1020 1071                                                      
                                                                     
I i alt 16.675 gennemførte, fordelt på M: 10.946  K: 5.729                                                                  
                                                                     
Alletiders heppere:Mette Jespersen, Vivian Tropp, Lise med familie, Thomas familie, Pers familie                                                            
                                                                     
Deltagere 081006 Nr.  Tid Placering M/K Nr. i grp Delt. I grp. Nål                                                        
Henning Stidsen 491 54.54 503 60 1448 X                                                        
John Kaas Munch 564 53.24 331 82 1625 X                                                        
Mads Øllgaard Thomsen 1509 1.03.16 2892 195 1042 X                                                        
Peter Juul Schneemark 3013 1.04.45 3509 628 1625                                                          
Annette Friis Nielsen 3518 1.06.39 4426 101 1040 X                                                        
Jim Henriksen 3970 1.08.06 4622 877 1625                                                          
Henrik Koudal 4894 1.13.29 8140 1224 1625                                                          
Thomas Eskildsen 5054 1.04.40 3474 973 2686                                                          
Peter Sørensen(Lisa Madsen) 5376 1.12.12 7464 247 705                                                          
Jan Hyrum 5610                                                                  
Finn Hansen 6933 1.14.12 8512 627 1042                                                          
Peter Rendsberg 8781 1.23.04 12747 722 913                                                          
Lisbeth Pedersen 9706 1.26.41 13868 327 480                                                          
Anni Lind 11465 1.20.39 11756 445 820                                                          
Lise Marie Bendixen 12663 1.12.11 7453 216 784                                                          
Henning Bülow 13323 1.13.14 8017 1134 1625                                                          
Anders Lützhøft 15528 1.04.52 3547 142 913 X                                                        
Anita Bergfort 16203 1.24.49 13347 582 820                                                          
Flemming Bergfort 16204 1.00.51 2034 271 1448 X                                                        
Lene Kim Dehn 16434 1.24.46 13331 785 1040                                                          
Kim Klokhøj Pedersen 16627 1.09.01 5715 1407 2686                                                          
Thyge Munk Nielsen  20304 1.23.14 12815 725 913                                                          
                                                                     
Birger Christensen 2124 1.02.32 2608 181 1042 X                                                        
Tom Kirchhoff 4799 1.07.50 2074 671 1448                                                          
Sisse Borg 7413 1.10.22 6464 171 784 X                                                        
Per G. Jensen 7825 1.14.18 8572 631 1042                                                          
Pia Birgitte Nielsen 9518 1.20.46 11805 240 480                                                          
Ole G. Jensen 11817 2.01.29 16290 1447 1448                                                          
Vivian Tropp 11907 1.44.23 16001 365 390                                                          
Lotte Sekkelund 16157 1.06.14 4238 72 784 X                                                        
                                                                     
I i alt 16.316 gennemførte, fordelt på M: 10.913  K: 5.403                                                                  
                                                                     
Alletiders heppere:Peter Sørensen, Søren Borg, Susan Koudal, Jane Knudsen                                                                
                                                                     
Deltagere 091005 Nr.  Tid 7,25 6,05 Placering M/K Nr. i grp Delt. I grp. Nål                                                    
Anders Lützhøft 4408 1.05.19 34.29 30,50 3696 289 1087                                                 1850,00 30,00 0,50
Tom Kirchhoff 4254 1.08.42 35.07 33,35 5217 699 1376                                                 2015,00 33,00 0,35
Peter Schneemark 4880 1.04.11 34.17 29,54 3265 661 1699                                                 1794,00 29,00 0,54
John Kaas Munch 1958 0.56.23 29.47 26,36 729 186 1699 X                                               1596,00 26,00 0,36
Peter Rendsberg 10907 1.19.36 42.07 37,29 8781 964 967                                                 2249,00 37,00 0,29
Henrik Nielsen T&S 3639 1.08.57 35.57 33,00 5335 1019 1806                                                 1980,00 33,00 0,00
Peter Hansen ? 8166 1.09.15 37.25 31,50 5473 485 1087                                                 1910,00 31,00 0,50
Anita Bergfort                                                                    
(Henrik Lindegaard Christensen) 1136 1.13.48 39.02 34,46 7188 1338 1087                                                 2086,00 34,00 0,46
Peter Sørensen(Lisa Madsen) 3062 1.10.16 36.50 33,26 5850 195 660                                                 2006,00 33,00 0,26
Birgitte Knutson 2840 1.03.21 33.33 29,48 257 13 486 X                                               1788,00 29,00 0,48
Pia Birgitte Nielsen 11899 1.22.42 44.02 38,40 3226 493 755                                                 2320,00 38,00 0,40
Lisbeth Pedersen 13065 1.23.38 44.31 39,07 3376 285 486                                                 2347,00 39,00 0,07
Eddy Foverskov             13537 1.32.36 48.49 43,47 10376 592 660                                                 2627,00 43,00 0,47
Thyge Munk Nielsen T&S 15043 1.25.50 43.31 42,19 9796 826 967                                                 2539,00 42,00 0,19
Jim Henriksen T&S 7056 1.06.50 35.06 31,44 4423 855 1087                                                 1904,00 31,00 0,44
Annette Friis Nielsen T&S 5050 1.05.41 34.27 31,14 398 85 1003 X                                               1874,00 31,00 0,14
                                                                     
Flemming Bergfort 1117 1.02.03 31.17 30,46 2466 315 1376 X                                               1846,00 30,00 0,46
Per G. Jensen 11410 1.16.44 42.01 34,43 8090 1062 1376                                                 2083,00 34,00 0,43
Ole G. Jensen 17579 1.36.14 51.28 44,46 10558 1355 1376                                                 2686,00 44,00 0,46
Jørgen Knutson 2913 1.09.24 34.14 35,10 5509 488 1087                                                 2110,00 35,00 0,10
Christian Bundgaard-Nielsen(Søren Borg) 889 1.06.59 34.23 32,36 4476 876 1699                                                 1956,00 32,00 0,36
Vivian Lønholm 11440 1.37.56 50.00 47,56 4872 450 486                                                 2876,00 47,00 0,56
Sisse Borg Sørensen 11853 1.15.23 40.39 34,44 1802 556 1451                                                 2084,00 34,00 0,44
Charlotte Williams 9041 1.21.38 43.39 37,59 3042 621 1003                                                 2279,00 37,00 0,59
Jane Knudsen 13050 1.25.57 44.43 41,14 3791 266 421                                                 2474,00 41,00 0,14
Kirsten Svendsen 13015 1.25.58 44.44 41,14 3794 333 486                                                 2474,00 41,00 0,14
Mette Faust Pedersen 9542 1.09.23 37.14 32,09 756 263 1451 X                                               1929,00 32,00 0,09
                                                                     
I i alt 16.113 gennemførte, fordelt på M: 10.871  K:5.242                                                                  
                                                                     
Alletiders heppere:Birger og Merete, Elisabeth, Mette J., Kirstens veninde og Anita                                                              
                                                                     
Eremitageløbet 3/10-2004   Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen                                                              
  Fotos     Eremitageløb BT       Nåletider                                                
Deltagere fra Skatteforv.:  Nr.  Tid 7,25 6,05 Placering Nr.  Delt. I grp. Nål Aldersgrp. Mænd Kvinder                                              
Anders Lützhøft 3236 1.04.28 33.53 30.36 3617 249 1067 X 0-14 1.07.42 1.14.43                                              
Birger Christensen 12987 59.25 31.23 28.02 1646 90 1067 X 15-34 1.00.51 1.12.10                                              
Henning S. Jensen (Ernst) 3628 59.04 31.25 27.39 1445 84 1067 X 35-39 1.01.17 1.12.35                                              
Henrik Nielsen 5579 1.04.24 34.01 30.23 3576 648 1742   40-44 1.01.24 1.11.13                                              
Peter Hansen 6068 1.09.45 36.22 33.23 6347 500 1067   45-49 1.02.57 1.13.11                                              
Erik Lund 5112 1.06.51 35.54 30.57 4401 246 1007 X 50-54 1.04.51 1.14.38                                              
John Kaas Munch 2112 1.00.13 32.38 27.35 907 378 1795 X 55-59 1.06.59 1.16.01                                              
Peter Rendsberg 7993 1.19.11 40.50 38.22 11186 829 1067   60-64 1.09.38 1.18.17                                              
Peter Sørensen 2783 1.03.02 33.12 29.51 2948 33 563 X 65-69 1.12.52 1.21.25                                              
Tom Kirchhoff 14769 1.05.38 35.13 30.25 3866 470 1302   70-74 1.19.46 1.18.59                                              
Peter Schneemark 5131 1.06.45 35.25 31.21 4818 860 1795   75-79 1.23.36 1.23.08                                              
Michael Slot (John Munch) 5267 1.00.11 32.37 27.34 1788 380 1795 X 80-84 1.32.24 2.05.25                                              
Anita Bergfort(Peter Gormsen) 9828 57.34 30.24 27.10 57       85-99 2.09.35                                                
Birgitte Knutson 2136 1.02.24 33.02 29.23 2713 17 676 X                                                    
Lisbeth Pedersen 19067 1.27.00 47.05 39.55 13757 327 487                                                      
Lis Søndergaard 15215 1.13.54 39.50 34.04 1385 188 676                                                      
Pia Birgitte Nielsen 9652 1.22.05 43.35 38.31 12366 410 676                                                      
Søren Christensen 6014 1.06.41 36.04 30.37 4777 851 1795                                                      
Eddy Foverskov             18800 1.29.25 48.06  41.20 14.331 917 1007                                                      
                                                                     
Flemming Bergfort 5575 57.30 30.01 27.29 1095 98 1302 X                                                    
Jørgen Knutson 3342 1.02.36 ? ? 2793 174 1067 X                                                    
Kirsten Bjaaland 2560 1.04.44 34.13 30.31 3753 11 386 X                                                    
Mette Faust Pedersen 14914 1.16.24 42.07 34.17 9860 583 1416                                                      
Jane Knudsen 19068 1.26.56 47.06 39.51 13736 250 386                                                      
Kirsten Svendsen 19066 1.26.45 46.20 40.26 13693 322 487                                                      
Lillian Tuemose 19069 1.27.00 47.04 39.56 13757 534 676                                                      
Sisse Borg 12261 1.21.57 44.05 37.53 12306 896 1416                                                      
Vivian Lønholm(Søren Borg) 12388 1.20.32 42.45 37.48 11800 229 487                                                      
Christian Bundgaard 2263 56.30 30.47 25.43 848 184 1795 X                                                    
Per G. Jensen 9646 1.20.26 43.17 37.10 11758 1131 1302                                                      
Maria Hag 12296 1.39.04 51.37 47.27 15360 1354 1416                                                      
David Lønholm 12124 1.38.28 51.36 46.52 15314 2850 2889                                                      
Charlotte Williams 9144 1.15.14 40.59 34.16 9263 346 885                                                      
Inger Lützhøft 13185 1.18.27 42.19 36.08 10849 186 487                                                      
I alt gennemførte ca. 16.000                                                                    
                                                                     
Eremitageløbet 5/10-2003   Medlemmer af Løbeskat er fremhævet på listen                                                              
  Fotos     Eremitageløb BT       Nåletider                                                
Deltagere fra Skatteforv.:  Nr.  Tid 7,25 6,05 Placering Nr.  Delt. I grp. Nål Aldersgrp. Mænd Kvinder                                              
Peter Sørensen 4125 1.02.50 33.35 29.15 3001 142 1099 X 0-14 1.07.55 1.18.25                                              
Peter Rendsberg 8539 1.14.34 39.14 35.21 8141 752 1129   15-34 1.00.37 1.11.27                                              
Birger Christensen 2102               35-39 1.00.49 1.11.35                                              
Anders Lützhøft 1881 1.03.57 33.26 30.21 3503 263 1129 X 40-44 1.01.17 1.11.34                                              
Tom Kirchhoff 3310   32.24           45-49 1.02.34 1.12.36                                              
Anita Bergfort (Juliana) 11154 1.20.12 43.01 37.11 2672 365 616   50-54 1.04.19 1.14.09                                              
Pia Birgitte Nielsen 12290 1.19.31 43.01 36.30 2542 343 616   55-59 1.06.04 1.15.19                                              
Birgitte Knutson 3051 1.00.56 32.29 28.28 145 13 616 X 60-64 1.09.04 1.17.45                                              
Marianne Lescher 18453 1.09.45 38.11 31.34 810 179 889 X 65-69 1.12.16 1.20.36                                              
Claus Rasted (Sune) 18035 1.03.59 34.52 29.07 3517 654 1751   70-74 1.18.34 1.24.56                                              
Henrik Nielsen 16365 1.09.05 36.14 32.52 5922 1057 1751   75-79 1.24.46 1.30.48                                              
Michael Slot 18108 1.08.23 37.38 30.46 5597 1783 3206   80-84 1.23.43 2.00.51                                              
John Kaas Munch 15301 1.00.50 33.36 27.15 2245 469 1858   85-89 1.46.17                                                
Peter Hansen 18586 1.10.09 37.40 32.29 6415 572 1129                                                      
Susanne Bak(Henrik Bach) 10404 1.13.26 39.50 33.36                                                            
Per Lorenzen 6414 1.13.40 38.15 35.26 7826 943 1323                                                      
Erik Lund 14771 1.08.03 36.46 31.17 5425 373 1099                                                      
Peter Schneemark 18031 1.06.08 37.46 30.20 5445 1029 1858                                                      
Eddy Foverskov 10940 1.22.47 44.06 38.42 10126 921 1099                                                      
Søren Christensen 17852 1.10.02 32.10 27.52 6362 1188 1858